Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.

Regulamin

Autor: watero Data: 2013-02-24, 16:55


Avatar użytkownika
Administrator
731329
📅2010-08-16, 21:37
🕔173d 12h 58m
Białystok
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2014-01-02, 14:31 1
1.Regulamin ten nie powstał by narzucać nakazy, zakazy i robić na złość użytkownikowi - Chcemy jedynie obracać się w czystych i porządnych działach. Fajnie Ci, gdy Twój pokój wygląda jak z filmu "Tornado"? No właśnie, to tak samo potraktuj forum!
2. Przed napisaniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki.
3. Moderatorzy mają prawo przenieść temat, post lub wystawić ostrzeżenie robiąc to według własnego uznania. Użytkownik zamieszany w daną sprawę ma prawo odwołać się od decyzji do Administratorów.
4. Stosuj się do zaleceń obsługi forum. Nie kasuj kolorowych napisów w Twoim poście. Szanuj osoby, które poświęcają swój czas, pieniądze i chęci na pomoc.
5. Administracja forum nie jest zobowiązana przestrzegać regulaminu. Możemy pozwolić użytkownikom na lekkie nagięcie regulaminu w szczególnych przypadkach.
6. Na forum panuje zakaz podawania adresów oraz reklamowania stron konkurencyjnych. Dotyczy to zarówno avatarów, sygnatur, nazwy użytkownika, podawanego źródła informacji itd. Złamanie tego punktu grozi natychmiastowym banem. (nie dotyczy stron obcojęzycznych - np. http://www.samfirmware.com/
7. Zabrania się reklamowania serwisów internetowych w tematach, treści wypowiedzi, avatarach, sygnaturach itd.; bez zgody Administracji Portalu.
8. Nie bluzgaj, nie obrażaj nikogo, pisz czytelnie i zrozumiale. Forum jest polskie, więc w takim języku tu piszemy.
9. Nie pisz tematów i postów WIELKIMI LITERAMI. To forum to kulturalne miejsce, nie krzyczymy!
10. Posty umieszczaj w odpowiednich działach. Wystawianie tego samego posta w różnych działach lub kilka razy ale z innym tematem grozi ostrzeżeniem.
11. Przed dodaniem pliku zadbaj o obszerną informację, screeny, informacje od siebie jak też informacje, że plik pochodzi z tego forum na splash screenie oraz ikonce. Dzięki temu unikniesz edytowania/reuploadowania Twojego pliku przez ekipę forum.
12. Ekipa forum (Administratorzy, moderatorzy, support team) mają prawo reuploadować plik na inny serwer dodając znaki wodne forum oraz zmienić post/temat autora na zgodny z regulaminem.
13. Pamiętaj, że ekipa może bez podania przyczyny zbanować Cię, ostrzec, usunąć Twoje posty bez podania przyczyny i powoływania się na regulamin.
14. Nie nabijaj postów, nie spamuj. Nie komentuj, jeśli nie masz niczego ciekawego do napisania, linki zewnętrzne stawiaj w CODE
15. Nie pochwalamy piractwa. Prosimy o nieumieszczanie tutaj plików z niewiadomego/zakazanego źródła.
16. Wszystkie materiały, które są zawarte na forum http://TizenOs.com.pl prezentowane są wyłącznie w celach edukacyjnych, informacyjnych i dla szeroko pojętego powszechnego dobra społecznego. Nie mogą one służyć w jakichkolwiek celach niezgodnych z polskim prawem. Autorzy tego serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu wykorzystania informacji tu zawartych niezgodnie z polskim prawem w szczególności, gdyby to spowodowało szkody osób trzecich. Jeśli te warunki Wam nie odpowiadają prosimy opuścić forum.
17. Rejestrując się na forum TizenOs.com.pl zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
18. Jeśli się zarejestrowałeś, koniecznie przeczytaj temat dla nowych użytkowników forum w którym znajdziesz kilka wskazówek jak korzystać z forum oraz co w nim się znajduje.
Podpis
Obrazek
Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS!


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość